Informace

Vodárenská vyjížďka 5.5.2018

Správný pitný režim patři ke každému sportovnímu výkonu a je jedno zda hrajete v tělocvičně stolní tenis, běháte na hřišti za kulatým nesmyslem nebo jezdíte na kole do kopce a potom i z kopce...V každém případě bez pravidelného přísunu tekutin to moc dlouho nevydržíte. Voda je potřebná, ale v poslední době je stále větší problém mít vodu na správném místě a ve správnou chvíli. Co všechno se děje těsně před tím než s automatickou samozřejmostí otočíte doma vodovodním koutkem a očekáváte čistou a zdraví neškodnou tekutinu se můžete přesvědčit v sobotu 5.5. 2018 na další společné akci s Vodárenskou akciovou společností, a.s., divize Znojmo.

 

Pokud máte zájem o prohlídku vybavení a zázemí společnosti jste očekáváni v tento den již v 8.30 hodin na ulici Kotkova 20 před budovou VAS. Ostatní zájemci o zajímavou cyklistickou vyjížďku očekáváme na stejném místě v 9.15 hodin, kdy zároveň vyjíždíme. Hned v úvodu vás čeká informační stánek nabízející kompletní mapové podklady pro náš region a pro vás tipy na cyklistické výlety. Pro děti máme připraveny šlapací káry, trojkolky, a koloběžky, které mohou otestovat i rodiče. Své znalosti z dopravní problematiky čekají na všechny cyklisty. Závěr celého výletu je plánován do restaurace U Aipldauerů (pod železničním mostem). Po obědě vyhodnotíme znalostní kvíz a každý obdrží malou upomínku. Všechny následně zveme na malé odpolední občerstvení a skleničku do našeho specializovaného cykloturistického centra, které se nachází cca 750m od místa oběda na slavnostní otevření letošní již jedenácté sezóny centra. 

PLAKÁT AKCE


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 25. 04. 2018 | 216 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server