Informace

Zahájení cyklistické sezóny Jevišovice - 28.4. 2018

V sobotu 28.4. zveme všechny příznivce cykloturistiky na slavnostní zahájení cyklistické sezóny pro rok 2018 na Jevišovicku...Upozorňujeme, že oproti minulým letům je sraz a veškeré aktivity v Předzámčí Starého zámku v Jevišovicích. Díky tomu můžete využít i nově otevřenou restauraci U Suchého čerta. Symbolický start připravujeme v 10.00 hodin. Pro parkování můžete využít prostor před zámkem nebo na náměstí u úřadu Městyse Jevišovice. 

Cyklovýlet je určen jak pro začátečníky a delší zimě to jsou skoro všichni cykloturisté a nebo pro pokročilejší - aktivnější cyklisty. Hned na úvod získáte mapu pro lepší orientaci a výběr trasy. S ohledem na množství značených i neznačených cyklotras je bezpočet variant. Během cyklovýletu se můžete zastavit na dobrou zmrzlinu například v Hlubokých Mašůvkách, občerstvit se můžete v Cyklopenzionu s restaurací v Plenkovicích. Zajímavá je i prohlídka Muzea jízdních kol v Boskovštejně. Při prezentaci získáte i slevový kupón na prohlídku jedinečného muzea. Další zajímavost je i Jevišovická přehrada  a upozorňujeme na nově otevřenou cukrárnu s kavárnou přímo u kruhového objezdu. Doporučujeme po obědě nebo cestou z této akce.

Přímo na místě na vás čeká prezentace spolku Cyklo Klub Kučera Znojmo se stánkem zaměřeným na cykloturistiku v regionu. Zde získáte veškeré potřebné informace pro cyklistické výlety v našem regionu. Můžete otestovat elektrokola, šlapací kárky a koloběžky z produkce firmy Kostka. Pro nejmenší jsou připraveny kvízy a dopravní testy.

PLAKÁT AKCE


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 19. 04. 2018 | 189 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server