Informace

Den bez aut 22. 9. 2017

Spolek Cyklo Klub Kučera Znojmo v rámci programu u příležitosti akce Den bez aut v pátek 22.9.2017 od 9.00 do 17.00 hodin v prostoru Horního náměstí, připravuje prezentaci alternativních dopravních prostředků...Zájemce seznámíme s projekty jako Do práce na kole a s aktivitami Asociace cykloměst. Město Znojmo a spolek Cyklo Klub Kučera Znojmo jsou řádnými členy asociace. Další informace poskytneme k připravovaným realizacím dopravních opatření směřující k větší bezpečnosti cyklistům v našem regionu. K prohlédnutí budou i projektová dokumentace k novým cyklostezkám.

Cyklistům, kteří na tuto akci přijedou na kole zajistíme hlídání kol a získají malou odměnu. Pokud projeví zájem prověříme technický stav kola a vydáme Bezpečnostní certifikát.

Plakát akce

Pro členy a příznivce spolku Cyklo Klub Kučera Znojmo je výpomoc při této akci i jedna z posledních možností jak splnit potřebnou účast při organizaci akcích před plánovaným výletem - Ukončení cyklistické sezóny v neděli 24.9.2017. Uvítáme výpomoc v době od 7.30 hodin do 18.00 hodin dle možnosti.


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 14. 09. 2017 | 356 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server