Informace

CKK CUP 2017 - celkové výsledky

Sobotním závodem seriálu Kolo Pro Život - Burčák Tour byl završen seriál 12-ti sportovních akcí, určených pro členy a příznivce našeho cyklo klubu pod názvem CKK CUP 2017....Z celkového počtu do seriálu původně zařazených 15-ti akcí se 3 neuskutečnily, proto byl celkový počet započítávaných bodovaných akcí snížen z 10-ti na 8. Způsob výpočtu bodů je vždy počítán vzhledem k výsledku vítěze v dané kategorii a v případě výběru z několika tras jsou ty kratší násobeny příslušným koeficientem. Díky tomu spolu mohou soupeřit sportovci nejen různého pohlaví, ale i věku. Z celkového počtu 19 účastníků nenašel ani v letošním roce s 727 body soupeře obhájce loňského prvenství Libor Šaroun, následovaný Vladimírem Pavelkou a Janem Macinkou. Čtvrtá příčka patří zástupkyni něžného pohlaví Jarmile Svobodové, které chyběl v celkovém hodnocení k dosažení 400 bodů jediný bod. Na pátém místě skončil Jiří Forman a pořadí dalších včetně dosaženého bodového zisku si můžete prohlédnout v odkazu níže. Vyhlášení výsledků proběhne již tradičně na valné hromadě CKK na jaře příštího roku.

Všem účastníkům přejeme hodně zdraví, štěstí a spoustu krásných sportovních zážitků na akcích CKK CUP 2018, jehož první akce začíná již letos - vánočním během 25.12.

Celkové výsledky si můžete prohlédnout ZDE


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 11. 09. 2017 | 253 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server