Informace

Fórum zdravého města 20.6.2017

Pozvánka na akci pořádanou MÚ Znojmo v úterý 20.6. od 17:00 hod., kde se můžete vyjádřit k tématům, která vás nejvíc trápí nebo vám ve Znojmě chybí.......Plakát

Fórum je součástí aktivit Zdravého města Znojma a je každoročně se opakujícím veřejným projednáním, jehož cílem je získat co nejširší zpětnou vazbu od občanů. Účastníci se mohou vyjádřit k jakémukoli tématu, problému či oblasti, které je z jejich pohledu problematické a zaslouží si pozornost. Diskuse na Fóru Zdravého města Znojma bude probíhat u osmi tematických stolů. Témata na Fóru Zdravého města Znojma 2017 jsou:

·      občan a úřad, veřejná prostranství a budovy

·      doprava a infrastruktura

·      životní prostředí a odpadové hospodářství

·      místní ekonomika a podnikání

·      kultura a místní tradice, cestovní ruch

·      sociální oblast a zdravotnictví

·      vzdělávání, výchova a sport.

 

·      děti a mládež tzv. stůl mladých, kde žáci a studenti budou moci formulovat problémy napříč všemi výše uvedenými oblastmi.


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 19. 06. 2017 | 191 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server