Informace

VZP CUP 2017 – FINÁLE 18. 6. 2017

Seriál závodů horských kol pro děti VZP CUP 2017 završí dvouměsíční zápolení dětí posledním finálovým závodem...Finálové jízdy v Městském lesíku budou hodnoceny dvojnásobným počtem bodů a tak mají závodníci ještě šanci před závěrem seriálu zamíchat celkovým pořadím a vybojovat lepší umístění. Tradičně zahájí nejmladší kategorie odrážedel závodníků do 4 let, kteří odstartují v 10 hodin.  Po nich budou následovat na kratších okruzích kategorie 4 – 6 let a 7 – 9 let, dále pak budou bojovat na delších okruzích kategorie 10 – 12 let a 13 – 14 let. Pro ty, co nemají uhrazeno startovné na celý seriál, činí startovné 20 Kč. Registrace na závod se uskuteční v místě startu od 9:30 hodin. Podmínkou účasti je použití cyklistické přilby. Pro vítěze jednotlivých kategorii připravila firma Aper pamětní cyklistické dresy. Další na stupních vítězů získají netradiční plakety a dárkový poukaz do Merlinskinderwelt. Ostatní  získají  zajímavé ceny od dalších partnerů a  medaile. Děti se mohou těšit na výtvarnou dílnu, soutěže, dopravní testy  a ochutnávku džusů od firmy Pomona Těšetice a nápojů pro cyklisty. Doprovodný program doplní Městské lesy Znojmo. Celý seriál významněpodporuje město Znojmo a Všeobecná zdravotnická pojišťovna ČR. 

Průběžné pořadí seriálu 2017 ZDE


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 02. 06. 2017 | 479 přečtení | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server