Pravidelné vyjížďky pro mladší děti

Pro děti v Cyklo Klubu JUNIOR (ve věku od 6 do 9 let) pořádáme v letních měsících vyjížďky po Znojmeském okolí i dál...

Čtvrtým rokem připravujeme celoroční (školní rok) program pro zájemce o společné vyjížďky. Pravidelné vyjížďky pro starší děti jsou určeny pro děti ve věku cca od 6 do 9 let. Rozhodujícím faktorem pro rozdělení dětí do jednotlivých skupin je všeobecná kondice, technická dovednost při ovládání kola, objem ujetých kilometrů a zájem dítěte. Sraz skupiny je vždy v pondělí v 15.00hod na cyklostezce u Nové lékárny. Tyto společné vyjížďky budeme organizovat přibližně do poloviny října. Rozhodujícím faktorem pro případné zrušení vyjížďky je momentální meteorologická situace, a tzn. v době těsně po dešti anebo při dešti a v případech, kdy není možné odhadnout počasí na další 3 hodiny, se vyjížďka ruší. Na tel. čísle 608 736 135 můžete v případě nejasného počasí získat informace, zda-li se vyjížďka koná či nikoliv. Dětem nezapomeňte připravit základní výbavu – náhradní duši, lepení, pumpičku, montpáky a pitný režim, nejméně 0,7l. Vyjížďky budou trvat přibližně 2 hodiny a o termínu návratu vás budeme informovat při srazu.

    Bezpečnostní opatření:
    Pro zajištění maximální bezpečnosti všech účastníků pravidelných vyjížděk budeme zajišťovat, důsledně dodržovat a také po účastnících vyžadovat následující bezpečnostní opatření:
  1. S každou skupinou pojedou vždy nejméně 2 dospělé osoby, oblečené v reflexních vestách. Každé dítě bude mít na sobě po dobu vyjížďky vestu výrazné barvy.
  2. Vyjížďky budeme organizovat v největší možné míře mimo hlavní komunikace s cílem maximálně využívat trasy po polních, lesních a spojovacích účelových komunikacích.
  3. Jízdu po hlavních silnicích budeme organizovat v nejnutnějších případech pouze pro přejezd na méně frekventovanou komunikaci a v momentu, kdy není možné využít jiné souběžné komunikace.
  4. Děti seznámíme se základními pravidly bezpečného pohybu po komunikacích a z tohoto důvodu vás žádáme o důsledné prověřování znalostí dopravních předpisů a hlavně plnění v reálném životě.Několik fotek z loňského roku
[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 26. 01. 2008 | 2187 přečtení | Počet komentářů: 82 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server