Zahájení cyklistické sezóny Jevišovice - 28.4. 2018

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 19. 04. 2018

V sobotu 28.4. zveme všechny příznivce cykloturistiky na slavnostní zahájení cyklistické sezóny pro rok 2018 na Jevišovicku...Upozorňujeme, že oproti minulým letům je sraz a veškeré aktivity v Předzámčí Starého zámku v Jevišovicích. Díky tomu můžete využít i nově otevřenou restauraci U Suchého čerta. Symbolický start připravujeme v 10.00 hodin. Pro parkování můžete využít prostor před zámkem nebo na náměstí u úřadu Městyse Jevišovice. 

Cyklovýlet je určen jak pro začátečníky a delší zimě to jsou skoro všichni cykloturisté a nebo pro pokročilejší - aktivnější cyklisty. Hned na úvod získáte mapu pro lepší orientaci a výběr trasy. S ohledem na množství značených i neznačených cyklotras je bezpočet variant. Během cyklovýletu se můžete zastavit na dobrou zmrzlinu například v Hlubokých Mašůvkách, občerstvit se můžete v Cyklopenzionu s restaurací v Plenkovicích. Zajímavá je i prohlídka Muzea jízdních kol v Boskovštejně. Při prezentaci získáte i slevový kupón na prohlídku jedinečného muzea. Další zajímavost je i Jevišovická přehrada  a upozorňujeme na nově otevřenou cukrárnu s kavárnou přímo u kruhového objezdu. Doporučujeme po obědě nebo cestou z této akce.

Přímo na místě na vás čeká prezentace spolku Cyklo Klub Kučera Znojmo se stánkem zaměřeným na cykloturistiku v regionu. Zde získáte veškeré potřebné informace pro cyklistické výlety v našem regionu. Můžete otestovat elektrokola, šlapací kárky a koloběžky z produkce firmy Kostka. Pro nejmenší jsou připraveny kvízy a dopravní testy.

PLAKÁT AKCE