Den bez aut 22. 9. 2017

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 14. 09. 2017

Spolek Cyklo Klub Kučera Znojmo v rámci programu u příležitosti akce Den bez aut v pátek 22.9.2017 od 9.00 do 17.00 hodin v prostoru Horního náměstí, připravuje prezentaci alternativních dopravních prostředků...Zájemce seznámíme s projekty jako Do práce na kole a s aktivitami Asociace cykloměst. Město Znojmo a spolek Cyklo Klub Kučera Znojmo jsou řádnými členy asociace. Další informace poskytneme k připravovaným realizacím dopravních opatření směřující k větší bezpečnosti cyklistům v našem regionu. K prohlédnutí budou i projektová dokumentace k novým cyklostezkám.

Cyklistům, kteří na tuto akci přijedou na kole zajistíme hlídání kol a získají malou odměnu. Pokud projeví zájem prověříme technický stav kola a vydáme Bezpečnostní certifikát.

Plakát akce

Pro členy a příznivce spolku Cyklo Klub Kučera Znojmo je výpomoc při této akci i jedna z posledních možností jak splnit potřebnou účast při organizaci akcích před plánovaným výletem - Ukončení cyklistické sezóny v neděli 24.9.2017. Uvítáme výpomoc v době od 7.30 hodin do 18.00 hodin dle možnosti.